Deska arylatecarbonowa dla zawodników allround?

To jest najnowsze osiągnięcie technologiczne firmy DHS. Dlaczego to testowaliśmy? Nie mogliśmy uwierzyć, że na forach zagranicznych jest 60 opinii pozytywnych i ani jednej negatywnej. Takie przypadki bardzo rzadko się zdarzają. Polacy są zawsze bardziej sceptyczni. Przeciętny Polak zawsze przeliczy każdą złotówkę zanim coś kupi. Woli kupić coś ze starą technologia, bo to sprawdzone. Nawet po obejrzeniu filmu dostałem komentarz: „Może gdy zacznie używać jej więcej ludzi, dowiemy się czegoś więcej„.

Tak się zastanawiam dlaczego robię recenzje sprzętu skoro odbiorcy polscy nie potrafią wyciągnąć z nich wniosków. Oczywiście jest jakaś grupa tenisistów którzy patrzą i się zastanawiają nad tym co pokazujemy. Alternatywnie są osoby które uważają, że to chwyt marketingowy. Teraz pytanie jakie mamy z tego korzyści?

 • robimy recenezje z własnego budżetu – desek nie dostarcza Nam DHS ani żaden inny sklep.
 • zmontowanie filmu trwa około 2-3 h nagrywania i 4-6 h montażu. W takim czasie dało by się zmontować pół filmu na Wesele który kosztuje 1500 zł.
 • YouTube płaci za kliknięcia w reklamy lub obejrzenie ich do końca. Kiedy nie przewinąłeś reklamy?

Jak widzisz ilość włożonej pracy, czasu i pieniędzy wskazuje na to, że robimy to tylko z pasji. Dlaczego więc mielibyśmy kogoś jeszcze wprowadzać w błąd?  Czasami trzeba się zastanowić i obejrzeć film dwa razy zanim wysunie się jakieś konkluzje i opublikuje się je na portalach społecznościowych. To i tak zawsze do Nas wraca. Lepiej napisać swoje rozterki w komentarzu i pewnie na nie odpowiemy.

 

Darek Wycichowski

Pasjonat tenisa stołowego z kursami:
- instruktor tenisa stołowego
- manager imprez sportowych
Prezes, trener, zawodnik czwartoligowego zespołu TTS Skarszewy.
Youtuber: scenarzysta, montażysta filmowy, operator kamery i grafik.
Popularyzator tenisa stołowego w Polsce.

View all posts

4 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Kawal dobrej roboty z filmami. Na „pocieszenie” powiem,ze kupilem tego dhs na podstawie wcześniejszego Twojego filmu o deskach z arylatecarbonu i oponiach z forach anglojęzycznych. Ponadto że swojego regionu znam jeszcze dwoch zawodników na poziomie 2 ligi, którzy również nia grają. Wiec niektórzy sa otwarci na testy i nowości. I mowi Ci to osoba, która grała 8 lat jedna deska i jak sam wiesz, przyzwyczajenie do sprzętu jest ważniejsze niz sprzęt.

  • Cześć Andrzej, dziękuje bardzo za komentarz. Mam nadzieje że jesteś zadowolony z zakupu deski. Jestem pełen podziwu, że po 8 latach zmieniłeś deskę i to na taką, którą poleciłem w recenzji. Życzę Tobie dużo radości z grania tą deską ponieważ jest naprawdę godna polecenia ! Wszystkiego dobrego

 • po obejrzeniu filmu na youtube ja również kupiłem deska DHS , bardzo przypadla mi do gustu, zamieniałem ja z ALL+, jest troche szybsza i o to mi chodziłe z bardzo dobra kontrola,podpisuje sie pod wszystkim co było mówione w filmie o tej desce, bardzo pomocny materiał.

  • Cześć Czarek,
   Cieszę się, bardzo dobra decyzja i życzę dużo radości z grania tą deską !
   Pozdrawiam 👊😊