Budżetowe stoły do wyczynowego tenisa stołowego

Produkcja Table Tennis Experts, wszystko o tenisie stołowym.

Dzisiaj przedstawię Ci kilka opcji od różnych firm które powinny zadowolić większość osób w zależności od poziomu i przeznaczonego budżetu na ten cel.

Oferta z Alibaba.com jest dla osób które potrzebują wyposażyć cały klub w wyczynowe stoły i nie potrzebujesz spełniać norm. Jedynym aspektem przy wyborze tych stołów jest cena. Jakość jest wysoka ale bez aprobaty ITTF i stoły te nie powinny być używane w profesjonalnych rozgrywkach, a jedynie do celów treningowych. Te stoły produkowane są w tej samej fabryce w której produkowane są stołu DHS. Wygląd ich także jest identyczny w stosunku do stołów DHS. Do wyboru jest sporo modeli na stronie producenta. Można to też wykorzystać jeżeli chcesz stworzyć swój własny brand i wejść w rynek sprzedaży sprzętu do tenisa stołowego.

Popularny stół do amatorskiej gry w ping ponga i rozgrywek tenisa stołowego niższego szczebla. Posiada blat o grubości 19 mm. Idealny jako stół domowy do gry rekreacyjnej lub jako stół treningowy w szkołach i klubach. Mocna i solidna rama pod blatem i stabilna konstrukcja nóg. Każdy blat na osobnym wózku jezdnym. Produkowany w kolorze zielonym lub niebieskim. Stół posiada europejską normę bezpieczeństwa EN 14468-1 a także dostawa wliczona jest w cenę.

Stół idealnie dopasowany do potrzeb klubów, szkół i instytucji ze względu na swoją wagę i łatwą obsługę. Solidna podstawa, wyjątkowo wytrzymała powierzchnia i synchroniczna technologia składania, spełniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa, tworzą stół o wyjątkowym stosunku ceny do jakości. Niezwykle lekki stół turniejowy w superkonstrukcji.

Nic dodać nic ująć – czysta charakterystyka techniczna bez dodatków.

Nowy klasyczny stół turniejowy DONIC z blatem 25 mm.

Do gry w tenisa stołowego w klubie lub na zawodach. Dobrej jakości odskok piłeczki dzięki blatom 22 mm.Wykorzystaj zalety stołu z blatem 22 mm do gry w kubie i na zawodach! Ten homologowany przez FFTT stół możesz łatwo przestawiać i schować, w domu lub podczas zawodów.

JAKOŚĆ ODBICIA PIŁKI

Jakość odskoku piłki zależy od grubości i wysokości blatu. Im grubszy jest blat stołu (od 19 do 25 mm), tym lepsze jest odbicie. Ten blat ma 22 mm.

SKŁADANIE

Graj z dziećmi w poczuciu bezpieczeństwa: wszystkie nasze stoły posiadają system blokady. Ten model został wyposażony w system bezpieczeństwa

Lock Click System (LCS).

STÓŁ I JEGO ZASTOSOWANIE

Do rozłożenia/zamknięcia stołu wystarczy jedna osoba.

Można podnieść jeden blat, co pozwalać grać w pojedynkę. Kółka ułatwiają przesuwanie stołu, nawet na nierównej powierzchni.

ŁATWA REGULACJA

Regulacja wysokości i naciągu siatki. Stół posiada także podpórki regulacji średnicy (54 mm) i wysokości (35 mm).

WAGA I ROZMIARY

Waga: 90 kg

Wymiary po złożeniu: 1,50 x 0.57 x 1,52 m

Wymiary kartonu: 1,63 x 1,47 x 0,17 m

Stół do tenisa stołowego z linii Profiline idealny do turniejów krajowych i zagranicznych. Stół wyposażony został w niebieski wielokrotnie powleczony blat wykonany z płyty wiórowej o grubości 25 mm oraz pół cyfrowy system składania stołu (typ 3). Dla łatwiejszego transportu stół posiada 4 manewrowe koła, gumowe o średnicy 100 mm, 2 posiadają blokadę. Produkt posiada instrukcję w języku polskim. W komplecie siatka.

Stół Butterfly SPACE SAVER 22 jest jednym z najpopularniejszych modeli w ofercie Butterfly. Jest odpowiedni do użytku klubowego i rozgrywania turniejów. Blat o grubości 22 mm z powierzchnią typu “Perfect Grip” przyczynił się do popularności stołu SPACE SAVER w setkach klubów, centrów sportowych i szkół. Jego 22 mm blat jest wzmocniony silną, stalową ramą z różowymi narożnikami oraz stalowym stelażem na czterech kółkach, z których dwa posiadają hamulce nadające stołowi stabilność podczas gry i przechowywania. Idealne wypoziomowanie blatu na właściwym poziomie zostaje osiągnięte dzięki zastosowaniu specjalnych pokręteł regulujących wysokość, umieszczonych na końcach każdej z nóg stołu.  Transport i przechowywanie stołu są ułatwione dzięki zastosowaniu unikalnego systemu jezdnego oraz systemu składania stołu. Złożone połówki blatu oszczędzają miejsce, zabierając jedynie 36 cm głębokości. Unikalny i łatwy w obsłudze system zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem i zamknięciem stołu. Butterfly SPACE SAVER 22 jest jednym z niewielu stołów przystosowanych do wymagań osób niepełnosprawnych grających na wózkach. Odległość od brzegu blatu do pierwszej nogi wynosi 400 mm i odpowiada standardom paraolimpijskim. SPACE SAVER 22 jest dostarczany już złożony, a jedyną czynnością, którą należy wykonać po jego otrzymaniu, jest odpakowanie go, przewiezienie w odpowiednie miejsce i przymocowanie siatki. Został zatwierdzony przez ITTF do rozgrywek turniejowych oraz posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa (EN 14468-1).

Wysokiej jakości stół z atestem ITTF do wszelkiego rodzaju zawodów krajowych i międzynarodowych.

 • Blaty grubości 25 mm na szerokiej ramie stalowej.
 • Każdy blat na osobnym wózku jezdnym.
 • Stół posiada zabezpieczenia przed samoczynnym opadaniem blatów po złożeniu.
 • Zgodny z EN-14468-1.
 • Blat w kolorze niebieskim lub zielonym.

Koszt dostawy wliczony w cenę.

Na koniec wrzucam najbardziej budżetowy w pełni profesjonalny stół dla najbardziej wymagających a jednocześnie w tym momencie kręcenia tego materiału jest w promocji.

Tibhar 28 to seria stołów do tenisa stołowego najwyższej klasy. Oficjalne stoły Mistrzostw Europy w 1998 i w 2002 roku oraz Mistrzostw Świata w 2007 roku. Stoły używane przez kluby polskiej Superligi.

 • 28-milimetrowy mocny blat gwarantuje jednorodne i dokładne odbicie na całej powierzchni.
 • Blaty automatycznie składane, posiadają zabezpieczenia przed samoczynnym rozłożeniem.
 • Każdy blat na osobnej konstrukcji jezdnej, posiada uchwyty dystansowe.
 • Solidna podstawa stołu – pod blatem stalowa rama z kształtownika przestrzennego.
 • Koła na łożyskach kulkowych – dopasowują się do wymaganego kierunku jazdy.
 • Stół z atestem ITTF – idealny do wszelkiego rodzaju rozgrywek krajowych i międzynarodowych.
 • Dostarczany w dwóch kartonach.
 • Koszt dostawy wliczony w cenę.

Myślę, że wybrałem najbardziej korzystne stoły dla stosunku jakość/cena. W różnych stołach mamy różną grubość blatu. Trzeba zwrócić uwagę na aprobatę ITTF która nie występuje w najtańszych opcjach. Warto też zwrócić uwagę iż w przypadku zamówienia z niektórych firm dostajemy wysyłkę gratis.

Mam nadzieję, że ten materiał Ci się przyda przy zakupie Twojego stołu. Napisz w komentarzu na jakim stole Ty byś najchętniej grał lub jaki już sobie kupiłeś. Jeżeli chcesz dostawać nowinki ze świata tenisa stołowego to pamiętaj, aby subskrybować kanał Table Tennis Experts.

Darek Wycichowski

Pasjonat tenisa stołowego z kursami:
- instruktor tenisa stołowego
- manager imprez sportowych
Prezes, trener, zawodnik czwartoligowego zespołu TTS Skarszewy.
Youtuber: scenarzysta, montażysta filmowy, operator kamery i grafik.
Popularyzator tenisa stołowego w Polsce.

View all posts

komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

↓↓↓ Poradnik dla działaczy sportowych ↓↓↓

Biuletyn

Otrzymuj darmowe poradniki oraz informacje o promocjach i nowościach :

Kalendarz sali PZTS Zrób rezerwacje

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar

Uzuepłnij dane i zarezerwuj stół już teraz!