Mistrz Afryki opiera się na GEWO!

Gdziekolwiek Quadri Aruna ma zamiar rywalizować, widzowie na całym świecie wiedzą, że zobaczą najbardziej spektakularny mecz. Wielokrotny zdobywca Pucharu Afryki słynie z potężnych, najlepszych rotacyjnych forehandów i niecodziennego stylu gry. Nic dziwnego, że Aruna po raz pierwszy wszedł do Top20 w światowego rankingu w 2018 roku i jest obecnie jednym z czołowych gwiazd tenisa stołowego. Jeśli chodzi o jego sprzęt, zdecydowanie musi mieć pewność sprzętu, dlatego od roku 2019 polega na naszych produktach GEWO. Ścisła współpraca naszych doświadczonych ekspertów od desek i czołowego gracza, Quadri Aruna, zaowocowało w serię desek, która spełnia najwyższe wymagania i została specjalnie zaprojektowana dla fanów cienkich fornirów i carbonu. 100% Aruna!

GEWO Aruna Energy ARC OFF:

Najszybsze ostrze z serii Aruna!

GEWO Aruna Energy ARC OFF łączy 5 warstw drewna i 2 aramidowe włókna węglowe, dzięki czemu uzyskuje się zrównoważone połączenie prędkości, twardości i kontroli dla pasywnych i dynamicznych uderzeń. Jeśli szukasz idealnej równowagi prędkości i kontroli do potężnego ataku bez żadnych kompromisów w zakresie rotacji, możesz spróbować GEWO Aruna Energy ARC.

GEWO Aruna Hinoki Carbon OFF:

Deska LEGENDY!

Tak wszechstronny i kreatywny, jak jego twórca nazwy. GEWO Aruna Hinoki Carbon Off jest bardzo wyważona, precyzyjna i zapewnia ładne i bezpośrednie sprzężenie zwrotne. W przypadku karbonowego ostrza zapewnia doskonałe wyczucie i kontrolę, a ponadto ma więcej niż wystarczającą prędkość i rotację oraz niesamowitą moc i szybkość. Aruna Hinoki Carbon Off wspomaga wszystkie systemy gry ofensywnej i wciąż pozostawia wystarczające opcje kontroli dla gry pasywnej. Warstwa zewnętrzna wykonana z najlepszych, starannie dobranych fornirów Hinoki zapewnia wyjątkowe czucie i doskonałe wyważenie. Miękki rdzeń zapewnia doskonałą kontrolę i doskonale harmonizuje się z włóknami węglowymi. Gewo Aruna Hinoki Carbon Off – dla wyrafinowanych graczy.

Jakość wykonania

Obydwie deski są świetnie wykonane. Nie ma najmniejszego detalu do którego można byłoby się przyczepić. Innowacyjny pasek boczny zabezpieczający forniry zwiększa trwałość deski i czas jej użytkowania. Uchwyt deski to innowacyjny flared. Wspomaga on grę przy stole. Jest to dosyć masywny uchwyt dobrze pasujący do dużych dłoni. Waga desek nie jest duża. Jak na deski OFF są lekkie i modele które testowaliśmy mają do 85 gram.

Kontrola

Od razu od pierwszego uderzenia na średniotwardych okładzinach jesteśmy w stanie wygenerować wszystkie uderzenia z dużą jakością. Deski mimo swojej szybkości dają bardzo dobry parametr kontroli i zakres bezpieczeństwa przy uderzeniach ofensywnych.

GEWO Aruna Energy ARC OFF pod tym parametrem lepiej przypasował Marcinowi Ściblakowi. ARC jest deską która od razu spełnia wymagania zawodników ofensywnych grających do tej pory szybkimi deskami carbonowymi. Jest to bardzo dobra alternatywa.

GEWO Aruna Hinoki Carbon OFF to deska której największym atutem jest moc. Jakość uderzenia generowana z tej deski wydaje się lepsza i piłki sa trudniejsze dla przeciwnika jednak kosztem kontroli.

Szybkość

Obydwie deski są w klasie OFF. Producent określa różny zakres ofensywności tych desek.

Rzeczywiście GEWO Aruna Energy ARC OFF pozwala wykonać wolniejsze zagrania z wyższa rotacją i trudne dla przeciwnika.

GEWO Aruna Hinoki Carbon OFF pozwala wygenerować najlepsze piłki jeżeli uderzamy mocno i pewnie. Uderzenia są szybsze i bardziej rotacyjne ale nie pozwala on na grę pasywną. Szybka deska dla dobrze ułożonych zawodników technicznie.

Rotacja

Rotacja jest przede wszystkim wygenerowana z okładzin. Deski z serii Aruna zostały zaprojektowane pod nowoczesne okładki typu Nuxxus Hard. Do bardzo twardych okładzin potrzeba miękkich desek. Deski testowane dzisiaj mają bardzo dobry balans twardości. Pasują do wielu rodzaju okładzin i będą w stanie zaspokoić wielu zawodników. Połączenie desek Aruna i nowoczesnych twardych okładzin daje najlepsze parametry rotacji, szybkości i mocy. Jest to sprzęt dla profesjonalistów z najwyższej półki.

Podsumowanie

Jeżeli masz jakieś pytania co do tego sprzętu to zapraszam do komentowania filmu. Jeżeli chcesz dostawać takie materiały częściej to należy subskrybować, a jak obejrzałeś do końca to nie zapomnij zostawić lajka. Jeżeli chcesz, aby więcej osób dowiedziało się jak testuje się sprzęt to wstaw film na swojego facebooka. Dzięki, że oglądasz i do następnego tygodnia!

Darek Wycichowski

Pasjonat tenisa stołowego z kursami:
- instruktor tenisa stołowego
- manager imprez sportowych
Prezes, trener, zawodnik czwartoligowego zespołu TTS Skarszewy.
Youtuber: scenarzysta, montażysta filmowy, operator kamery i grafik.
Popularyzator tenisa stołowego w Polsce.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

↓↓↓ Poradnik dla działaczy sportowych ↓↓↓

Biuletyn

Otrzymuj darmowe poradniki oraz informacje o promocjach i nowościach :

Kalendarz sali PZTS Zrób rezerwacje

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar

Uzuepłnij dane i zarezerwuj stół już teraz!