Dariusz Wycichowski

Dariusz Wycichowski

 

 

 

 

 

 


O mnie:

Swoją przygodę w wyczynowego tenisa stołowego zacząłem jak miałem 16 lat. Od razu zakochałem się w tej dyscyplinie sportowej. Odkrywałem tą wspaniałą dyscyplinę z każdej strony. Jako początkujący amator w ciągu jednego roku potrafiłem zaliczyć 50 turniejów. Uczyłem się od różnych trenerów i zawodników. Wchłaniałem wiedzę jak gąbka. Myślę, że mój entuzjazm do tej dyscypliny nigdy nie minie.

Od samego początku byłem entuzjastą weryfikacji sprzętu do tenisa stołowego. Na forum portalu pingpong.com.pl stworzyłem tysiące wpisów dotyczących sprzętu do tenisa stołowego. Tam zacząłem swoją przygodę z recenzowaniem sprzętu. Jako jeden z nielicznych w Polsce zacząłem ściągać sprzęt chińskich producentów już w 2006 roku. Dzięki temu wielu forumowiczów określało mnie jako fachowca od sprzętu chińskiego. Później to miano i pseudonim „chińczyk” przeszło w kręgi zawodnicze.

Aktualnie tworzę kanał YouTube ALTS Trójmiasto. Kanał ten pozwala wylać moją inwencje twórczą na Wasze monitory. Tworzę tam recenzje sprzętu tenisa stołowego w nowoczesnej formie. Używam bardzo dobrej kamery, programów do obróbki video używanych w Hollywood oraz wielu innych elektronicznych gadżetów. Połączenie mojej pasji i asortymentu elektronicznego pozwalają mi tworzyć materiały na wyższym poziomie zaawansowania niż mogłaby to wykonać jakakolwiek inna wytwórnia filmowa. Tenisa stołowego łatwo się nie opisuje. Jednak myślę, że w mojej koncepcji poszerzam grono odbiorców na szeroką skalę.

Oprócz obróbki video zajmuję się prowadzeniem klubu tenisa stołowego. Jestem prezesem, trenerem, instruktorem i zawodnikiem TTS Skarszewy. Rozwijam Naszą dyscyplinę nie tylko globalnie ale także lokalnie. Znam problemy z którymi mierzą się zawodnicy z czołówki Polski jak również amatorzy odbijający na świetlicy. Dzięki temu staram się połączyć świat tenisa stołowego zawodników na każdym poziomie zaawansowania technicznego.