POLITYKA PRYWATNOŚCI


Polityka prywatności


Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod domeną ttexperts.com i jej subdomeną, akceptujesz zasady zawarte w Polityce prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z materiałów pod domeną ttexperts.com i jej subdomeną obowiązuje aktualna Polityka prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

  • nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych podanych w formularzach na stronie www.ttexperts.com,
  • Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych i/lub usunięcia ich z naszej bazy. Wystarczy, że napiszesz do nas maila na adres msciblak1@gmail.com z prośbą o usunięcie danych z naszej bazy lub klikniesz odpowiednią opcję w wiadomości email (na samym dole).

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj stron pod domeną ttexperts.com, i jej subdomeną nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

BEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W czasie korzystania z serwisu pod adresem www.ttexperts.com możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które będziesz proszony, to zazwyczaj imię lub imię i naziwsko oraz adres e-mail.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Nasza baza danych jest zarejestrowana Newsletter co gwarantuje Ci ich pełne bezpieczeństwo i ich przechowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Administratorem danych osobowych jest osoba prywatna Marcin Ściblak oraz Dariusz Wycichowski, będąca właścicielemi serwisu pod domeną ttexperts.com i jej subdomeną.

NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI

Zostawiając swoje dane w naszym serwisie, zgadzasz się na otrzymywanie niezapowiedzianych wiadomości poprzez email. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu znajdującego się pod domeną ttexperts.com i jej subdomeną (np. wiadomości, nowości, promocje, oferty specjalne), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy zarówno naszych, jak i produktów naszych partnerów biznesowych.

Informacje filtrujemy tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Zawsze oczywiście masz prawo do usunięcia swoich danych. W tym celu należy kliknąć w linka wypisania, który znajduje się w każdej takiej wiadomości w stopce.